Zväčšenie pier

Trápia vás úzke pery, asymetria, či strata objemu spôsobená starnutím pier?

Riešením na všetky problematiky pier je Kyselina hyalurónová, ktorá je aplikovaná v rôznych objemoch, hustotách a rôznou aplikačnou technikou podľa toho, aký efekt chceme dosiahnuť.

Zväčšenie pier

Výplň pier je stále najžiadanejšou estetickou procedúrou, aplikuje sa kyselina hyalurónová jemnej až strednej hustoty, teda mierneho stupňa sieťovania. Kyselina hyalurónová do pier musí byť plastická, flexibilná, keďže je aplikovaná do dynamickej časti tváre. Pery majú byť mäkké, pružné, bez pocitu implantátu. Na našej klinike dbáme na to, aby klientka nevyzerala neprirodzene a vyhýbame sa efektu kačičky, či vzniku tunelu nad perou. Správne napichanie pier znamená, že viete bez problémov zapískať a artikulovať.

Korekcia asymetrie

Úprava pier, ktoré sú prirodzene asymetrické je niekedy veľkým orieškom pre lekára, no veľký benefit pre klientku, ktorá týmto problémom trpí. Nejedná sa len o asymetriu hornej a dolnej pery, kedy je dolná častokrát objemnejšia, ale aj o stranovú asymetriu.

Russian Lips

Russian lips je technika aplikácie výplňového materiálu kolmo na líniu červene pier s cieľom zdvíhať srdiečko, teda červeň pier. Táto technika je vhodná pre klientky s prirodzene plnými perami. Pre úzke pery nie je možné použiť techniku Russian Lips, tam musíme objem dodávať postupne. Dôležité je vyhnúť sa veľkému objemu po stranách, aby sme nevytvorili pery ako páročky.

Hydratácia pier

Aplikujeme povrchovo kyselinu najjemnejšej tuhosti, ktorá sa v perách pekne rozleje a je silne hydrofilná, natiahne teda do pier vodu a silne ich hydratuje. Ak máte suché, popraskané pery, táto metóda je vhodná práve pre Vás.

Antiage pier alebo aj pery starnú

Čo sa deje vekom s perami je, že sa zmršťuje kruhový ústny sval, pery sa intrarotujú, teda vpáčujú, vznikajú takzvané fajčiarske vrásky. Pery zároveň strácajú objem a červeň pier hydratáciu. Klientky vo veku nad 40 rokov nutne potrebujú pomôcť svojim perám, no stále majú v hlave nastavenú stigmu estetickej medicíny v podobe kačacích pier. Klientkám vždy odporúčam aby si doniesli fotku z obdobia pred 10- 15 rokmi a toto je náš vytúžený výsledok. Na našej klinike vždy dbáme najmä na prirodzenosť a vrátenie času bez zbytočných nadmerných zmien vo výraze a kontúrach, pokiaľ si to klientka vyslovene nepraje.

Ako prebieha zákrok

Pred samotným zákrokom nanesieme na pery anestetický krém, necháme ho pôsobiť 15 minút, prípadne použijeme sprejovú topickú anestézu alebo blokové znecitlivenie pier.
 
Zákrok trvá približne 15 minút kedy jemnou ihličkou vpichujeme kyselinu hyalurónovú požadovanou technikou. Na jedno sedenie aplikujeme maximálne 1ml kyseliny, častokrát postačuje 0,5ml.

Čo očakávať po zákroku

Prvých pár dní, môžete najmä ráno pozorovať opuch pier, pery sú na dotyk citlivé, prípadne sa v nich vyskytujú modrinky. Toto zvyčajne pominie do piatich dní. Definitívny efekt je dva týždne po zákroku, kedy prebieha aj kontrola.

Kontraindikácie

Herpes – u klientiek, ktoré majú často výsev herpesu je nutné podať acyklovir 1 deň pred, v deň zákroku a 1 deň po zákroku. Tehotenstvo a kojenie, akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenie, COVID -19 alebo očkovanie v posledných 2 mesiacoch.

Kyselina hyalurónová 0,5ml – 130 €

Kyselina hyalurónová 1ml – 230 €

Hyaluronidáza – 70 €

V prípade, že máte záujem o zákrok poprípade máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať.