Vyhladenie vrások

Čo je to vyhladenie vrások

Na našej klinike aplikujeme neuroblokátor, teda látku, ktorá sa naviaže na prenášač na nervovosvalovej platničke, kde znemožní prenos vzruchu. Sval je teda nepohyblivý, alebo sa zníži jeho hybnosť, čím sa zamedzí tvorbe nových vrások a pôvodné sa vyhladia. 
 

Lokality, ktoré je možné korigovať

  • Glabela – vráska hnevu
  • Horizontálne vrásky v oblasti čela
  • Stračia nôžka – vejárovité vrásky v okolí očí
  • Bunny lines – vrásky v oblasti koreňa nosa
  • vrásky v okolí úst a brady, gummy smile, zdvihnutie kútikov úst
  • podpazušie – redukcia nadmerného potenia

Ako prebieha zákrok

Pomocou ultra tenkej inzulínovej striekačky vpravujeme neuroblokátor jednotlivými vpichmi do presne stanovených bodov, podľa lokality ktorú chceme korigovať. Zákrok je rýchly, minimálne bolestivý, ihneď sa môžete vrátiť do pracovného procesu.

Čo dodržať po zákroku

Po zákroku nie je vhodné ľahať si či predkláňať sa po dobu 6 hodín. 24 hodín nepožívať žiadne alkoholické nápoje, 48 hodín sa vyhýbať nadmernej fyzickej aktivite. Rovnako sa po dobu 48 hodín neprepravovať leteckou dopravou a nepotápať sa. Prvé dni po aplikácii je žiadúce vyhýbať sa nadmernému teplu ako opaľovanie, solárium či wellness (saunu vynechať minimálne týždeň). Dva týždne po zákroku nie je vhodné žiadne iné estetické či kozmetické ošetrenie a masáž tváre.

Efekt

Nástup účinku a jeho trvanie je individuálne. Účinok pomaly nastupuje od 3 dní po zákroku a plne sa rozvíja do 2 týždňov. Po 3 týždňoch od aplikácie, môžeme efekt považovať za definitívny. Tento efekt trvá v priemere 4 – 6 mesiacov po prvej aplikácii, po každej ďalšej aplikácii sa čas efektu predlžuje až na dobu jedného roka u pravidelne korigovaných klientiek.

Pri pravidelnej aplikácii nastane jav, kedy pohyb svalom dokážete urobiť, váš mozog si však „odvykne“ používať dané svaly, istú dobu ich považuje za stále nehybné. Preventívne však odporúčame zákrok raz ročne zopakovať.

Pri plnom pôsobení neuroblokátora pozorujeme vyhladenie mimických vrások. Ak je vráska hlbšia, je možné ju následne dokorigovať výplňou alebo reparovať poškodenú pokožku pomocou mikroihličkovania alebo iných inovatívnych metód poskytovaných našou klinikou.

Kontraindikácie

Zákrok je kontraindikovaný u pacientov mladších ako 18 rokov, u tehotných a dojčiacich žien, pacientov s neurologickými ochoreniami.

1 oblasť  – 90 €

2 oblasti – 180 €

3 oblasti – 260 €

V-shape – 160 €

Podpazušie – 280 €

Drobné korekcie – 50 €

V prípade, že máte záujem o zákrok poprípade máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať.