GOURI – tkanivový stimulátor

Čo je to GOURI

Gouri je celosvetovou novinkou v biorevitalizácii, ktorá je v dnešnej dobe obrovským trendom. Ide o tkanivový stimulátor, ktorý zvyšuje rýchlosť syntézy kolagénu zníženej v dôsledku starnutia pokožky. GOURI je nový typ injekčného roztoku na báze plne solubilizovaného biokompatibilného a biologicky odbúrateľného PCL (polykaprolaktón), ktorý sa vďaka tekutej konzistencii prirodzene šíri do rozsiahlej časti pokožky. Ide o biokompatibilný materiál, ktorý neobsahuje mikročastice a maximálne eliminuje riziko vzniku nežiaducich účinkov a komplikácií v porovnaní s produktami s vysokým obsahom polymérov.

Mechanizmus účinku

GOURI výrazne omladzuje pokožku tváre a krku prostredníctvom syntézy kolagénu, ktorá sa v dôsledku starnutia znížila. Zabezpečí zvýšenie elasticity a vypnutie pokožky so značným liftingovým efektom, dokonca až podobným niektorým invazívnym ošetreniam. GOURI je vynikajúca voľba pri boji s vráskami a ochabnutou pokožkou.

Informácie o ošetrení

Pri jednom sedení aplikujeme 1 až 2ml materiálu, aplikácia prebieha pomocou kanyly, čo minimalizuje počet vpichov a riziko vzniku modrín. Čiastočný efekt je viditeľný ihneď po ošetrení a úplný výsledok sa dostaví do mesiaca. Čas, za ktorý sa materiál z tela postupne odbúra je vždy individuálny, obvykle však efekt zotrvá 12 mesiacov. Aplikáciu je vhodné rozdeliť na tri fázy so 4-týždňovými rozostupmi. Ďalšia aplikácia je možná po 3-6 mesiacoch. GOURI je tiež možné kombinovať s inými ošetreniami, ako aplikácia botulotoxínu alebo výplň kyselinou hyalurónovou, odporúčaný rozostup je však 1 mesiac. Materiál ktorý pôsobí stimulačne môže u senzitívnych pacientov vyvolať v tkanive dočasný zápal a opuch, ktorý je vhodné tlmiť kortikoidmi a antihistaminikami, ktorými je klient vybavený aj na doma.

V prípade, že máte záujem o zákrok poprípade máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať.