Chemický peeling

Čo je BioRePeel

Predstavujeme Vám unikátny peeling BioRePeelCl3, ktorý spája peeling, lifting, biorevitalizáciu a relaxáciu v jednom ošetrení.

Dvojfázový gél s lipolytickou a hydrofilnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu, po ošetrení sa teda vyhnete dyskomfortu. Účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, vráskam, pigmentáciám a prejavom akné. Liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Poskytuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Nezabudnime ani na hydratačný účinok produktu. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam.

Jedinečný BioRepeelCl3  je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v v aktívnej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.

Peeling je možné kombinovať s väčšinou ďalších ošetrení na našej klinike ako predprípravu, najčastejšia je kombinácia s dermaperom 4MD.

Po ošetrení je vhodné používať ochranu kože s SPF 50, alebo iné nami odporúčané dermaceutiká.

Ak sa chcete omladiť a zlepšiť kvalitu Vašej kože bez použitia ihly, je toto ošetrenie vhodné práve pre Vás.

BioRePeel  – 70 €

V prípade, že máte záujem o zákrok poprípade máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať.